Hodowla

Duke of Zamindar od 2016 roku stanowi w Stadninie Koni Widzów, gdzie stoją nasze klacze: Doyenka, Special Motivation i Tequila Rosa.

Tebi

Tebi w hodowli kolejno dała: Tebirettę,Tebinio, Tebirę i Tebidoro.  

Kasztanowata Tebi, mimo kontuzji w wieku trzech lat i straconego roku derbowegow wieku czterech lat zaliczałą się do czołówki koni w Polsce, wygrała 5 razy, w tym nagrody: 70'Lecia Toru Służewiec,  Dandolo oraz Demon Cluba. Była druga w Nagrodzie SK Krasne i Sac A' Papier a także piąta w Wielkiej Warszawskiej. Jej ojciec Belenus wygrał Derby Niemieckie a matka Tetyda to córka Taviry, pełnej siostry m.in.: Tiumena, który trzykrotnie wygrywał Wielką Pardubicką.

Jej pierwszy przychówek, Tebiretta (Ecosse-Tebi) urodzona w 2012 roku, rozpoczęła karierę wyścigową od zwycięstwa w nagrodzie Próbnej 1200m.

Jej drugi przychówek, Tebinio (Ecosse-Tebi) urodzony w 2013 roku, jest obecnie zimowym faworytem do Derby, po zwycięstwach w nagrodzie Próbnej 1000m i Nagrodzie Mokotowskiej Kat.A 1600m.

Jej trzeci przychówek, Tebira (Ecosse-Tebi) urodzona w 2014 roku, jest już na Służewcu i szykuje się do sezonu 2016.

Jej czwarty przychówek, Tebidoro (Ecosse-Tebi) urodzony w 2015 roku, jest na padokach.

Doyenka

Ta niezwykle silna i dominująca klacz jest córką ogiera Doyen, który wygrywał na poziomie G1 w Anglii na dystansach klasycznych oraz La Piazzy, która zwyciężała w USA w sprintach a jest córką Polish Patriot, sprintera z linii Danziga. Odziedziczyła coś z obu stron rodowodu, będąc jednocześnie jedną z najmocniejszych i najlepiej zbudowanych a jednocześnie najszybszych klaczy na torze. Potrafiła wygrać już jako dwulatka na 1200m oraz jako trzylatka na 1600m. Po zwycięstwie w Nagrodzie Dżamajki biegała już  poza grupami, pechowo ale blisko i na płatnych miejscach w Wiosennej gdzie zgubiła start oraz Soliny gdzie zeszło siodło. Zaliczana do czołówki rocznika nie była jednak w stanie spełnić nadziei i pokazać wszystkich swoich możliwości ze względu na swoje nerwowe usposobienie. Zeszła z toru jeszcze jako niewyeksploatowana trzylatka i dostała dodatkowo rok odpoczynku przed karierą w stadninie. Wiążemy z nią duże nadzieje hodowlane. Ogier Ecosse wydaje się być idealnym połączeniem czego efektem jest śliczna Donna Ecosse urodzona już w 2015 roku. Doyenka jest ponownie pokryta przez ogiera Ecosse.

Duke of Zamindar

4l Duke of Zamindar stanowi w Stadninie w Widzowie.

Nagroda Życia Warszawy kat.B 2000m

Special Motivation

Zwyciężczyni m.in Memoriału Jerzego Jednaszewskiego. Rodowód jakim legitymuje się ta szlachetna klacz jest najwyższej klasy a wynik DP 42, jest niespotykany w Polsce. Ogier Motivator to derbista Angielski po Montjeu, króry był koniem oraz reproduktorem epokowym. Motivator w hodowli także jest topowym ogierem, który dał między innymi klacz Treve, dwukrotną zwyciężczynię gonitwy Łuku Triumfalnego. Oczywiście pochodzenie dystansowe linii Sadlers Wellsa, które także figuruje od strony matki czyli Second to Go po El Prado. Mimo iż Special Motivation była sprowadzona do Polski w celach hodowlanych, to także zdała próbę dzielności na torze wygrywajac dwa wyścigi w tym Memoriał Jerzego Jednaszewskiego (I gr.) w którym w pokonanym polu zostawiła Amerykańskich zwycięzców wyścigów pozagrupowych m.in At One Blow oraz Robinzon. Potrafiła rywalizować z najepszymi dzięki przepięknej wydajnej akcji, którą mamy nadzieje będzie przekazywała w hodowli. W 2015 roku urodził się pierwszy przychówek klaczka Spring po ogierze Ecosse.

Tequila Rosa

Młodsza siostra Tebi. Obecnie w stadninie, pokryta ogierem Ecosse.

Tebira

Pi?kna córka Tebi i ogiera Ecosse. Obecnie w treningu trenera Macieja Jod?owskiego na S?u?ewcu. Zapisana do Nagrody Próbnej 3.07.2016.

Troodos

Troodos (Ecosse/Tebi po Belenus)

Teleia

Teleia (Duke of Zamindar/Tequila Rosa by Belenus)

Doxana

Doxana (Duke of Zamindar/Doyenka by Doyen)